אודות

אודות החברה

אודות החברה

בעל עסק או חברה שרוצה להתנהל חכם יותר? הגעת אל המקום הנכון!

אנו נעזור לך לממש את מלוא הפוטנציאל של העסק שלך, באמצעות אופטימום פוינט – החברה המובילה בהתייעלות עסקית.

אנו מבצעים התאמה טכנולוגית בהתאם לצרכי הלקוח, שירותינו כוללים ליווי אישי, הדרכה ואפיון בבית העסק, בניית אתר או התממשקות לאתר קיים למערכת הCRM. עם וותק של 14 שנים בתחום ומעל 3,000 לקוחות – אופטימום פוינט הוכיחה את עצמה בתור אחת התוכנות היעילות והאמינות ביותר בשוק.

אופטימום פוינט מספקת מענה עבור בתי עסק מתחומים שונים: תוכנה לניהול מסעדות, תוכנה לניהול רשתות מזון, תוכנה לניהול מפעלים, תוכנת ניהול בתי אופנה והנעלה, קוסמטיקה, תוכנה לניהול מלאי, תוכנת ניהול קונדיטוריות ובתי מאפה, משתלות, חומרי בנין, אביזרים לסלולר ועוד. התוכנה הפכה לפופולארית ביותר ואלפי לקוחות בכל רחבי הארץ משתמשים בה באופן יומיומי.

באמצעות התוכנה החכמה תוכל להפחית את עומס המשימות, להתרכז בבסיס העבודה ולייעל את התהליכים הבאים: ניהול רכש וספקים, ניהול מלאי, ניהול רצפת ייצור, ניהול שיווק ולקוחות, ניהול שעות עובדים, ניהול סוכנים, ניהול מועדוני לקוחות ועוד.

 

מדוע כדאי לך לבחור באופטימום פוינט?

ניסיוננו רב השנים יאפשר לך לעבוד עם כלים מתקדמים וחדישים ולנהל את העסק בצורה הטובה והמקצועית ביותר.

כמו כן, תוכל לפנות אלינו בכל שלב: עובדי החברה שלנו זמינים, מיומנים ובעלי ניסיון בניהול עסקים. תפיסת השירות שלנו היא שירות המעניק ליווי עסקי הלכה למעשה. מעבר לכך – אנו גמישים, מעודכנים, מתאימים את השירות באופן אישי ומכירים את כל הטכנולוגיות החדישות ביותר.

התוכנה שנספק לך הינה מעין יועץ עסקי חכם, אשר מכיל את כל המידע אודות העסק שלך ומארגן אותו בצורה ברורה ומסודרת. אל תישאר מאחור ואל תאפשר למתחרים שלך לעקוף אותך.

התוכנה תחסוך לך זמן יקר, כוח אדם והרבה אנרגיות. כך יתאפשר לך לבצע עבודות חשובות שדחית בשל חוסר זמן ומשאבים.

 

 

צור קשר