אופטימום פוינט – כל הפתרונות והכלים העסקיים להצלחה ורווחיות

עסקים עושים במספרים

“לא בדיוק אבל בערך”, זו לא תשובה שמנהלי עסקים אוהבים, ובצדק. נתונים ומידע מדוייק מסייעים בקבלת החלטות וניהול תקין ויעיל. מעבר לכך, הם כלי אפקטיבי ומדיד להגדלת תפוקה, רווחים ומניעת טעויות אנוש בניהול השוטף. אופטימום פוינט פיתחה בדיוק את הכלים שיתנו לך את כל התשובות המדויקות, תמונת מצב מלאה על העסק שלך וגם ימליצו בפנייך על הזדמנויות עסקיות, ישלחו לך התרעות על איומים חיצוניים ויזהו כשלים והצלחות בניהול חשבונות, מלאי, כח האדם ועוד.

מיחשוב כל מרכיבי התמהיל העסקי

מערכת לניהול העסק מבית אופטימום פוינט יודעת להציג את כל היבטי התמהיל העסקי ולהגיש לך אותם בכל רגע נתון. המומחיות שלנו היא להתאים תוכנות ניהול פשוטות למערכות ניהול מורכבות של מפעלים, מסעדות, רשתות, סיטונאות, קמעונאות, ועוד. לרשותך תוכנה לניהול מלאי, ניהול מחסן ממוחשב, תוכנה לניהול הנהלת חשבונות, תוכנת ניהול רשת חנויות, ועוד, אשר מספקות מידע על העובדים, הספקים, הלקוחות וכל מרכבי התמהיל העסקי, מייעלות את הניהול ומגדילות את הרווחים.

שיפור הלו”ז שלך

מערכות לניהול עסק, מאגדות ושולחות מידע רב בכל רגע נתון, בכל החזיתות, כך שניהול העסק ותפעולו מתבצע און ליין. מעבר לשיפור הביצועים העסקיים והתפעוליים, תוכנת ניהול העסק מפנה לך זמן. חלוקת זמן יעילה היא אחד ממרכיבי הניהול הקריטיים עבורך. תוכנות ניהול העסק נועדה לתת לך את כל הפתרונות השוטפים והמערכתיים, למנוע הסחות דעת מיותרות ששואבות וגוזלות זמן ואנרגיות. שימוש בכלים של התוכנה, חוסך זמן יקר ומאפשר לארגן ולהתמקד בנושאי הניהול המהותיים בלו”ז שלך.

עלייה בביצועים השיווקים

בתוך התמהיל העסקי, מלבד האדמיניסטרציה, כח אדם ותקציבים, ניתן  גם משקל רב להחלטות שיווקיות. לכן, תוכנת ניהול העסק מציעה מערכת לשליחת סמסים ומיילים ללקוחות, קבלת היסטוריית מחירים של כל מוצר, התרעה על עלית מוצרים מספקים, שמות הלקוחות המובילים ברכישה, המוצר המבוקש ביותר, הפריט הנמכר ביותר ופילוח מכירות לפי ימים ושעה. נתונים אלו יכולים יסייעו לך למקסם את המהלכים השיווקיים והרווחים ולהפוך לכלי אסטרטגי בניהול התקשורת השיווקית.  

הגדלת תפוקה והתייעלות ארגונית

תוכנת ניהול עסק חכמה מותאמת גם לצרכי העובדים, שמבצעים פעולות יומי-יומית רבות, תוך מדידת שעות עבודה, מתן כלים לביצוע הפעולות ופתרונות המונעים טעויות אנוש. בין היתר, תוכנות אופטימום פוינט כוללות ניהול שעות העובדים ושעון נוכחות ממוחשב, לרבות העברת מידע מקוון בסוף יום עבודה לרואה חשבון,  ניהול המלאי והרכש מספקים, הפקת מדבקות בר קוד, מיזוג תעודות משלוח וחשבוניות, ניהול ממוחשב של מלאי, ועוד. התוצאה היא התייעלות המערכת הארגונית והגדלת התפוקה הכוללת של העסק. 

מערך פתרונות למנהלים

תוכנה לניהול עסק מבית אופטימום פוינט לא רק מעבירה נתונים מדויקים ומאוגמים, היא גם מציעה לך פתרונות ונותנת בידייך כלים לביצוע ההחלטות בפועל. מערך המענים מותאם לבתי עסק שונים והוא מאפשר, בין היתר, לנהל את סוכני השטח באמצעות אייפדים עם תמונות, להפעיל אפליקציית הזמנות ללקוחות, לנהל את יעדי הסוכנים, לקבל המלצות לייצור, השוואת מחירי קנייה ועוד. בשורה התחתונה תוכלו לבצע ניהול ממוחשב של מלאי, ייצור, לקוחות וספקים, להעביר פקודות לרואה החשבון ולקבל דוחות רווחים ודוחות נוספים מידי יום.  תוכנות לניהול עסק מבית אופטימום פוינט נבנו כדי להציע לך פתרונות ולתת לך כלים להצלחה.

 

צור קשר