ניהול עסק סיטונאי מורכב משרשת ארוכה של פעולות יום יומיות ומי כמוכם יודע כמה קשה להגיע להכל ולטפל בכל פרט. שיחות הטלפון, הלקוחות, הספקים, העובדים, הניירת ובתוך כל זה צריך גם לקבל החלטות שוטפות וניהוליות, שיקבעו את עתיד העסק. איך עושים את הכל בו בזמן ביעילות וגם מרווחים יותר?

מתקדמים לניהול עם תוכנה

תוכנה לניהול עסקים סיטונאים נותנת לכם כלי ניהול מתקדמים וראש שקט, שישאיר לכם זמן לדברים החשובים באמת. יותר מכך, תוכנת ניהול עסקים עבור סיטונאים מנפיקה דו”חות מדויקים, עושה סדר בחשבונות ובניירת, מיעלת את השיווק ומגדילה את התפוקה והרווחים- הכל בלחיצות על הכפתור.  

אפליקציה להזמנות לקוחות, כבר יש לך?

בתור התחלה, תוכנה לניהול עסק סיטונאי מספקת לך כרטיסי לקוחות מפורטים ואפליקציה ייחודית ורספונסיבית לביצוע הזמנות על ידי לקוחות, המתואמת לגלישה מהנייד, כך שניתן לקבל ולעקוב אחר הזמנות.  מעבר לכך, תוכנה לניהול עסק סיטונאי כוללת מערכות מתקדמות ומאובטחות לתשלום, כך שניתן  לבצע תשלום במערכת האשראי המובנית ולהפיק קבלות. רוצה לדעת מי הלקוח המצטיין שלך? קיבלת! באמצעות לחיצת כפתור ניתן לקבל מידע על הלקוחות הטובים ביותר של העסק ולעשות בו שימוש לטובת חיזוק הנאמנות של הלקוח ופעולות שיווקיות נוספות.

מי מרכז לך את הפעולות החשבוניות?

פעולות חשבונאיות ומעקב אחר הנתונים מתבצעים בכל רגע נתון במערכת, תוכנה לניהול עסק סיטונאי מספקת לך פתרונות ניהול חשבונאיים מושלמים. ניהול ממוחשב מונע טעויות אנוש ומעניק רמת דיוק גבוהה בניהול תשלומים, לרבות אפשרות לניהול המחירונים והאובליגו, תעודות המשלוח והחשבוניות. למה היא יעילה כל כך? כי מעבר להזנת והפקת הנתונים, התוכנה יודעת גם למזג את תעודות המשלוח והחשבונות בסוף החודש ולתת לך תמונת מצב מלאה, כולל אפשרות לצפייה בנתוני העבר, כגון תמחור מוצרים בתקופות קודמות. מעבר לכל אלו, התוכנה גם מציעה שירות מתקדם לניהול קונסיגנציה והופכת את הניהול החשבונאי לקל ומדויק מתמיד.

רוצה להגדיל את תפוקת הסוכנים?

הסוכנים שלך נמצאים בשטח רוב הזמן והתקשורת איתם מגבילה ומוגבלת? עם תוכנה חכמה לניהול העסק אפשר לנהל את הסוכנים מרחוק באמצעות אייפדים. הטכנולוגיה המתקדמת של התוכנה כוללת קטלוג פריטים עם תמונות, אשר הופכת את ניהול סוכני השטח למהיר, יעיל ומדויק. התוכנה נותנת גם פיתרונות לניהול העובדים הנמצאים בעסק ולהגדלת התפוקה והרווחים, באמצעות קביעת תוכנית יעדים ובונוסים, המנפיקה דו”חות עמידה ביעדים, כפי שהוגדרו על ידך מראש.

מתי שלחת סמס או מייל ללקוח בפעם האחרונה?

עסקים רבים מנסים לאתר את קהלי היעד שלהם ולהגיע אליהם לצרכי שיווק ישיר וקידום מכירות, בלי להוציא בדרך עשרות אלפי שקלים ולשבור את הראש איך עושים את זה. מאחר והשיווק הוא אחד הכלים המשמעותיים לעסק סיטונאי, המעוניין להציע מבצעים, לקדם מוצרים מסוימים ולהגדיל את ההכנסות, התוכנה לניהול העסק הסיטונאי נותנת מענה רחב גם לתחום זה ומאפשרת לשלוח מיילים וסמסים ללקוחות. כמו כן, מנהל העסק מקבל דו”חות מידע אודות הקנייה הטובה ביותר של הלקוחות, הפריט המבוקש ביותר והפריט הנמכר ביותר. מעבר לכך שהמידע מהווה כלי שיווקי ראשון במעלה, הוא גם מאפשר לקבל החלטות לגבי המוצרים וניהול המלאי.


מרווחים או מפסדים?

שימוש בתוכנה לניהול העסק הסיטונאי מנפיקה לך גם את התוצאות. למשל, ניתן לצפות ברווחים של תעודות המשלוח והחשבונית, להפיק דו”חות רווח והפסד, להעביר פקודות לרואה החשבון ולהוציא דו”ח לקוחות חייבים. כלי המעקב אחר תשלומים, הכנסות וחשבוניות מספקים לך את כל המידע לקבלת החלטות בכל רגע נתון, לרבות ביצוע שינויים דינמיים בכל אחד ממרכיבי השרשת העסקית.

רוצה לקדם את העסק? המומחים לתוכנת ניהול עסק סיטונאי ייתנו לך ייעוץ אישי ויענו על כל השאלות, כי גם לך מגיעים כלים מתקדמים לניהול העסק. צרו קשר >>

צור קשר