הנה כמה עובדות ויכולות של תוכנת אופטימום פוינט בכל הקשור בהתממשקות לאתרי סחר און ליין

ניהול אתרי סחר און ליין וחנויות וירטואלית

חברות מובילות בכל רחבי העולם אימצו את מודל הסחר האלקטרוני, E-commerce, למכירות באינטרנט, ובכך שברו את החסמים הגיאוגרפיים. למעשה, חנויות הסחר והחנויות הוירטואליות יכולות להגיע לקהלי יעד בכל רחבי העולם והן  תורמות להתייעלות בכח האדם, הגדלת רווחים וחווית רכישה מהירה וקלה עבור לקוחותיהם. בנוסף לכך, תהליכי איסוף ומסירת המידע בין הלקוח לבית העסק הופכים לנוחים מתמיד במרחב הוירטואלי, המאפשר לספק מידע מלא ומשתנה על המוצרים המוצעים למכירה און ליין. אלא שאתרי סחר רבים מוכרים מוצרים ברשת במקביל למוצרים הנמכרים פיזית בחנויות. לכן, יש צורך בהתאמת תוכנת ניהול המוצרים, הספקים והלקוחות בין שתי החנויות, הוירטואלית והממשית. תוכנת אופטימום פוינט לניהול העסק מייצרת בדיוק את הממשק הזה, המאפשר שליטה מלאה ואיגום משאבים.

 

האם יש הבדל בין ניהול חנות פיזית לניהול חנות און-ליין?

ניהול אתרי הסחר און ליין, בדומה לניהול עסק רגיל, מחייב את בעל העסק להחזיק במערכות לניהול מלאי, ספקים, מוצרים, עובדים, הנהלת חשבונות, צינורות הפצה, שיווק, משלוח ותשלום. פתיחת חנות סחר און ליין או הרחבת מכירות העסק לעולם הווירטואלי איננה מהווה תחליף לניהול מדויק ואפקטיבי של העסק. להפך, באתרי הסחר ישנה חשיבות יתרה לתוכנה לניהול העסק, המוצרים והתכנים, בדרך המהירה והקלה ביותר לתפעול. תוכנה לניהול עסק מבית אופטימום פוינט יודעת לסנכרן בין שני הממשקים, זה שבעסק הפיזי וזה שבחנות הוירטואלית.


ניהול אתרי סחר עם אופטימום פוינט

תוכנת ניהול עסק מבית אופטימום פוינט עונה על הצרכים הייחודים הנדרשים לניהול אתרי הסחר, זאת במקביל לניהול החנות הממשית. איך זה עובד? חכם ופשוט! ראשית, עם אופטימום פוינט אין צורך להקים נתוני פריט בשתי הזירות אלא אפשר להקים את הפריט בתוכנת ניהול העסק, לרבות תמונה ותיאור תוכן של הפריט, והמידע יעודכן באופן אוטומטי גם באתר הסחר. מעבר לכך, תוכנת אופטימום לניהול העסק הממשי מתממשקת עם תוכנת האתר ומעדכנת און-ליין את מכירת הפריטים של העסק הממשי גם בקופת האתר. למשל, אם חולצה מסוימת זכתה לביקוש בחנות, נמכרה ונגמר המלאי שלה, אזי המידע יתעדכן אוטומטית באתר הסחר, כך שהיא לא תוצע למכירה און-ליין במידה ואין אפשרות לספק אותה.

כיצד תוכנת אופטימום המותקנת בעסק מאפשרת לשקול מוצרים שנרכשים און ליין?

חנויות הסחר והחנויות הוירטואליות מציעות לא אחת מוצרים הנמכרים לפי משקל, כגון פירות, ירקות, בשר, עוף, דגים ועוד. בפועל, אם הלקוח רוכש 1 קילוגרם של אבטיחים אולם בשעת השקילה בעסק, המשקל נמדד על 1.1 קילוגרם, אזי החיוב בעזרת תוכנת אופטימום פוינט, יתבצע לפי השקילה בפועל. התוכנה מגשרת על הפערים בין המשקל המוזמן לבין המשקל בפועל, באמצעות חישוב החיוב לאחר שקילה, קבלת פרטי הלקוח, חיובו באופן מאובטח ולבסוף, שליחת חשבונית מדויקת עם המשקל והמחיר הסופי.  

 

האם ניתן לעדכן פריטים באתר דרך תוכנת העסק?

בהחלט. עם אופטימום פוינט יוכל בעל העסק לעדכן דרך תוכנת ניהול העסק את כל הפריטים המופעים באתר, המחירים המשתנים, תמונות המוצרים והתכנים הטקסטואליים המתארים את הפריטים. הנוחות והקלות שבעדכון אתר הסחר עם תוכנת אופטימום פוינט היא בעלת ערך מוסף משמעותי, שכן בעל העסק שולט באופן מלא בניהול הפריטים בחנות ובאתר, תוך סנכרון אוטומטי בין המערכות.

תשלומים מאובטחים בחנויות הסחר

אתרי הסחר מספקים אמצעי תשלומים מקוונים ללקוחותיהם, תוך אבטחת מידע קפדנית, על מנת לאפשר להם למסור בבטחה את פרטי כרטיס האשראי. סליקת כרטיסי אשראי אפשרית בשיטות רבות כיום והשיטה הבטוחה ביותר היא באמצעות גרסה העומדת בתקן Pci. תוכנת אופטימום פוינט לניהול העסק מאפשרת לשמור את פרטי כרטיס האשראי שמסר הלקוח באתר הסחר און ליין, באופן מאובטח, על פי תקן Pci. השירות מייעל את מהירות ונוחות הקנייה ויוצר חווית קנייה מתקדמת ובטוחה.

מתרחבים לניהול סחר אלקטרוני עם אופטימום פוינט

תוכנה לניהול העסק מבית אופטימום פוינט מאפשרת לעסקים להתרחב לתחום המסחר האלקטרוני, לייעל את הלוגיסטיקה ולהגדיל את הרווחים, באמצעות ממשקים ייחודים שפיתחה החברה בהתאמה לצרכים החדשים של העסק והמכירות המקוונות. התממשקות של אופטימום פוינט בין נתוני העסק לבין נתוני החנות הוירטואלית שלו, יוצרת תנאים אופטימאליים לניהול אפקטיבי של שתי החנויות בו בזמן ולפיכך, לנוחות תפעולית ומקסום רווחים.

רוצים לדעת יותר על ממשקי אופטימום פוינט ואתרי הסחר? פנו אלינו ותקבלו את כל התשובות, שיעזרו לכם להרחיב ולפתוח עסקים בעולם הווירטואלי. צרו קשר >>

 

 

צור קשר