אודות

אודות החברה

אודות החברה

אופטימום פוינט – הפיתרון האולטימטיבי לייעול העסק

בעל עסק או חברה שרוצה להתנהל חכם יותר?

הגעת אל המקום הנכון: חברת ניאו פתרונות ניהול מתקדמים החברה הוקמה במטרה לשתף ולהפיץ ידע בתחום של ניהול עסקים, ולאפשר לכל בעל עסק אשר מעוניין לייעל ולשפר את העסק שלו, לעבוד עם תוכנה מתקדמת בשם אופטימום פוינט

התוכנה מאפשרת לנהל את העסק בצורה חכמה, מסודרת ויעילה

מעוניינים רק לנהל את העסק – או לייעל אותו בצורה אופטימלית? אם גם אתם מחפשים פתרון ניהול חכם ויעיל, אתם זקוקים לאופטימום פוינט- פתרונות ניהול מתקדמים.

ניסיוננו הנרחב ועבודתנו עם מגוון בעלי עסקים מתחומים שונים, מאפשרים לנו להעניק לכל לקוח את הפיתרון האולטימטיבי לניהול העסק.

אופטימום פוינט מספקת מענה מלא באמצעות תוכנה חכמה המותאמת בגמישות עבור בתי עסק מתחומים שונים: תוכנה לניהול מסעדות, תוכנה לניהול רשתות מזון, תוכנה לניהול מפעלים, תוכנת ניהול בתי אופנה והנעלה, קוסמטיקה, תוכנה לניהול מלאי, תוכנת ניהול קונדיטוריות ובתי מאפה, משתלות, חומרי בנין, אביזרים לסלולר ועוד. התוכנה הפכה לפופולארית ביותר ואלפי לקוחות בכל רחבי הארץ משתמשים בה באופן יומיומי.

באמצעות התוכנה החכמה תוכל להפחית את עומס המשימות, להתרכז בבסיס העבודה ולייעל את התהליכים הבאים: ניהול רכש וספקים, ניהול מלאי, ניהול רצפת ייצור, ניהול שיווק ולקוחות, ניהול שעות עובדים, ניהול סוכנים, ניהול מועדוני לקוחות ועוד.

מדוע כדאי לך לבחור באופטימום פוינט?

ניסיוננו רב השנים יאפשר לך לעבוד עם כלים מתקדמים וחדישים ולנהל את העסק בצורה הטובה והמקצועית ביותר.

כמו כן, תוכל לפנות אלינו בכל שלב: עובדי החברה שלנו זמינים, מיומנים ובעלי ניסיון בניהול עסקים. תפיסת השירות שלנו היא שירות המעניק ליווי עסקי הלכה למעשה. מעבר לכך – אנו גמישים, מעודכנים, מתאימים את השירות באופן אישי ומכירים את כל הטכנולוגיות החדישות ביותר.

אתה לא צריך לנהל את העסק לבד. אנו תומכים בך בכל שלב – עומדים לצידך ומחוייבים לתוצאות. התוכנה שנספק לך הינה מעין יועץ עסקי חכם, אשר מכיל את כל המידע אודות העסק שלך ומארגן אותו בצורה ברורה ומסודרת. אל תשאר מאחור ואל תאפשר למתחרים שלך לעקוף אותך.

התוכנה תחסוך לך זמן יקר, כוח אדם והרבה אנרגיות. כך יתאפשר לך לבצע עבודות חשובות שדחית בשל חוסר זמן ומשאבים.

הגעת אלינו, אל המקום הנכון- כל מה שאתה צריך נמצא בתוכנה החכמה שלנו.

פנה אל אופטימום פוינט ותגלה כי ניתן לייעל את העסק, להרוויח יותר ולהגיע להצלחה כלכלית.

צור קשר